fot. acer.com

Acer Predator dla wymagających graczy

Jeżeli szukacie laptopa dla wymagających graczy, model Acer Predator będzie odpowiednim wyborem (o czym więcej tutaj). Sprzęt jest zaawansowany technologiczne, już sam wygląd tego komputera wprawia w zachwyt. Jego stylistyka jest nieprzeciętna, posiada ostre linie i kąty inspirowanie, jak podkreśla producent międzygalaktycznymi krążownikami. Efekt dodatkowo wzmacnia system chłodzenia, który ostatecznie wpływa na efektowność notebooka. Wysoką wydajność komputer zawdzięcza mocnemu procesorowi Intel Core i7 oraz karcie graficznej nVidia GeForce GTX.

Jeżeli szukacie laptopa dla wymagających graczy, model Acer Predator będzie odpowiednim wyborem

fot. acer.com

Dzięki takiej konfiguracji możemy prowadzić wielogodzinne rozgrywki, nawet w najnowsze tytuły. Producent daje nam wybór. Możemy zdecydować się na model z ekranem Full HD albo 4K. Komputer zostaje dopełniony przez  oprogramowanie Predator, a także podświetlaną na czerwono klawiaturą. Wyróżniają ją pełnowymiarowe klawisze kierunkowe i harmonijny blok numeryczny. Jest wygodna i pracuje się na niej komfortowo. Płytka dotykowa to standardowa konstrukcja, która niczym nie różni się od touchpadów w innych laptopach. Acer Predator posiada dobrej jakości matową matrycę, dzięki której praca w słońcu lub nieodpowiednio oświetlonym pomieszczeniu nie stanowi problemu. Ciekawy rozwiązaniem w tego typu komputerach jest system Dust Defender, który raz na  jakiś czas czyści przewody wentylacyjne laptopa z kurzu.

Acer Predator występuje w różnych wersjach. Flagowym laptopem dla graczy Acera jest model Predator G9-791, który posiada jedną z najmocniejszych kart graficznych do notebooków – GTX 970M. Poza tym jest wyposażono w 3 GB pamięci VRAM GDDR5 (http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-3158450/vram-gddr.html) komunikującej się poprzez 192-bitową magistralę danych. Posiadając komputer o tak dobrych parametrach nie musimy martwić się o płynność i szybkość działania sprzętu, nawet w przypadku bardzo dużego obciążenia. Można prowadzić wielogodzinne rozgrywki nawet przy nastawach wysokich lub ultra. Oczywiście taki komputer  nie należy do najtańszych, mimo wszystko opłaca się w niego zainwestować. Z pewnością zainteresują się nim zaawansowani gracze, którzy mają zazwyczaj bardzo duże wymagania sprzętowe.