fot. asus.com

Laptopy Asus ROG – propozycją dla graczy

Ponieważ coraz więcej użytkowników sprzętu komputerowego rozgrywki w wirtualnym świecie traktuje jako swoją ulubioną rozrywkę coraz większą popularnością cieszą się laptopy gamingowe. Dostępne na współczesnym rynku oprogramowania do gier w większości przypadków wymagają do obsługi zaawansowanego sprzętu. Właśnie dlatego producenci  z myślą o wciąż rosnących potrzebach użytkowników wykorzystując nowoczesne technologie I nowatorskie rozwiązania tworzą niezawodne maszyny, które są w stanie sprostać zadaniom gamingowym. Właśnie do takich należą przedstawiane laptopy Asus ROG.

Ponieważ coraz więcej użytkowników sprzętu komputerowego rozgrywki w wirtualnym świecie traktuje jako swoją ulubioną rozrywkę coraz większą popularnością cieszą się laptopy gamingowe

fot. asus.com

Laptopy Asus ROG czyli Rebublic of Gamers to jedne z najwyższej klasy urządzeń gamingowych jakie są dostępne na dzisiejszym rynku. Charakteryzuje je ponadprzeciętna wydajność co sprawia, że zajmują najwyższe lokaty w rankingach sprzętu gamingowego. Laptopy Asus ROG mają niezwykle ciekawą stylistykę, która swoim wyrazem nawiązują do rozwiązań stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym  oraz lotniczym.

Gamingowe laptopy Asus ROG swoją ponadprzeciętną wydajność zawdzięczają zastosowanym najwyższej jakości podzespołom. W tej serii urządzeń dedykowanych przede wszystkim do obsługi zaawansowanych gier producent zaproponował najnowszej generacji procesory Intel Core (http://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/processors/core.html). Użytkownicy mają do dyspozycji między innymi modle z procesorem klasy i5 bądź i7. Ponieważ oprogramowania do gier wymagają najwyższej jakości układu graficznego, laptopy Asus ROG wyposażone zostały w karty graficzne nVidia GeForce GTX. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań użytkowników w sprzedaży oferowane są przykładowo do wyboru  laptopy Asus ROG o przekątnej monitora wynoszącej piętnaście bądź siedemnaście cali.

Zgodnie z zapewnieniem producenta gamingowe laptopy Asus ROG takie jak dla przykładu G771, GL 552, GL 752, K 501 UX, to niezwykle mocne a zarazem szalenie funkcjonalne w obsłudze urządzenia o bardzo ciekawej stylistyce, które pozwalają na przeprowadzanie rozgrywek komputerowych przenosząc ich użytkownika na najwyższy poziom w świecie wirtualnej gry.